Skip to content

Eliksir młodości, który jest dostępny na wyciagnięcie ręki? To możliwe! Eliksirem młodości nazywany jest olej moringa. Pozyskiwany jest z drzewa moringa, które w Indiach nazywa się drzewem długowieczności lub… drzewem cudów! ? Moringa zawiera 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze oraz 4 razy więcej witaminy A niż marchew. Nic dziwnego, że znajduje się na szczycie listy superfoods – zarówno w kategorii żywienia jak i w kosmetyce. Kosmetyki do pielęgnacji skóry z zawartością oleju moringa wykazują działanie nawilżające i zmiękczające. Obecne w nim nienasycone kwasy tłuszczowe mają za zadanie wzmocnić barierę ochronnej skóry, tym samym zapobiegając utracie wody ze skóry, a także poprawiając poziom jej nawilżenia. Dodatkowo przyspieszają regenerację uszkodzonej bariery lipidowej naskórka oraz normalizują stany zapalne i stabilizują metabolizm skóry.
Moringa pobudza produkcję kolagenu oraz procesy naprawcze skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek i odmładza nasze ciało i twarz. Wykazuje się zawartością aż 46 różnych antyoksydantów, chroniących komórki naszego organizmu przed rozwojem chorób oraz przedwczesnym starzeniem.

Zapytaj o ten wyjątkowy specyfik w naszych sklepach stacjonarnych.

Moringa Oil 100% nierafinowany w szklanej butelce 30 ml – 29 zł

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie bedą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.