Skip to content

Jenny

Zawsze uśmiechnięta, z sercem na dłoni. Masażystka, która robi najcudowniejszy masaż olejowy na świecie :) Chociaż bliskie jej sercu są wszystkie techniki masażu to masaż olejowy w jej wykonaniu jest doświadczeniem, które każdy powinien mieć na swoim koncie.

Rita

Wyróżnia się życzliwością i siłą ducha. Zawsze znajdzie indywidualne podejście do każdego klienta. Intensywność masażu jest zwykle umiarkowana, a ruchy są płynne. Stopniowo przechodzi przez wszystkie obszary ciała, koncentrując się na obszarach problemowych. Masaż jest bardzo dokładny, niespieszny, co pozwala klientowi osiągnąć maksymalny relaks. Rita doskonale czuje się we wszystkich rodzajach masażu tajskiego.

Bua

Bua to niezwykła terapeutka, która wyczuje pod palcami najmniejsze bolące miejsce. Masażystka niezwykle empatyczna, która poza dobrym masażem przekazuje również pozytywną energię. Zawsze uśmiechnięta, w każdej wolnej chwili czyta książki. Świetnie gotuje! Jej specjalnością są tajski masaż klasyczny i tajski masaż olejowy.

Tuna

Zawsze serdecznie i pozytywnie nastawiona do całego otoczenia. Uwielbia robić zakupy i wyszukiwać najładniejsze rzeczy. W wolnych chwilach zawsze dużo zwiedza i poznaje nowe miejsca. Bardzo silna masażystka, świetnie czuje się w tajskim masażu klasycznym oraz tajskim masażu stóp i nóg.

Rung

Bardzo silna masażystka. Świetnie czuje się w masażu klasycznym oraz masażu pleców.
W pracy poważna i skupiona, po pracy wesoła i ciekawa nowych miejsc i ludzi.

Golf

W wolnym czasie lubi spacerować, poznawać nowe miejsca i uczyć się nowych rzeczy. Jej ulubionym masażem jest masaż tajski klasyczny, ponieważ jest bardzo skuteczny na wiele różnych dolegliwości, z którymi zgłaszają się klienci. Jako masażystka pracuje już prawie 6 lat. Zajęła się masowaniem, bo lubi pomagać i przynosić ulgę w bólu.

Phon

W wolnym czasie lubi oglądać filmy i wiadomości, słuchać muzyki. Jest wielką miłośniczką kotów, sama ma ich 6, bardzo lubi się nimi opiekować. Pomaga także bezdomnym kotom. Jej ulubionym masażem jest masaż tajski klasyczny oraz masaż pleców. Masażem zajmuje się od 8 lat. Rozpoczęła za namową przyjaciół, a także dlatego, że lubi się uczyć. Wcześniej pracowała dla dużej firmy, zaczęła szukać odmiany, otwarcia.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.