Skip to content

Lek

Bardzo empatyczna i dzięki temu skuteczna masażystka. Robi fantastyczny masaż stóp i nóg oraz pleców. Również masaże olejowe są jej domeną.

Satang

Bardzo doświadczona masażystka, skutecznie odnajduje miejsca, w których ukryty jest problem. Najlepiej czuje się w wersji masażu tradycyjnego. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata.

YaYa

Niezwykłe wyczucie sprawia, że Yaya bez słowa tłumaczenia po chwili wie, nad czym należy pracować. Płynnie łączy techniki masażu, osiągając dzięki temu najlepsze rezultaty.

Jenny

Zawsze uśmiechnięta, z sercem na dłoni. Masażystka, która robi najcudowniejszy masaż olejowy na świecie :) Chociaż bliskie jej sercu są wszystkie techniki masażu to masaż olejowy w jej wykonaniu jest doświadczeniem, które każdy powinien mieć na swoim koncie.

Lat (Rada)

Niesamowite połączenie delikatności i siły jednocześnie. Mimo swojego drobnego wyglądu, Lat jest w stanie wypracować wszystkie punkty ciała nawet mocno umięśnionej osoby. Jej pozytywna energia i technika wykonywania tajskich masaży pomagają zrelaksować się, złagodzić napięcie i wrócić do równowagi.

Deng

Jej życiowa energia i wielka miłość do pracy, którą wykonuje, zdobywa serca naszych gości. Bądź pewny - jeśli przyszedłeś do niej na masaż, to trafiłeś do solidnych, silnych rąk. Wrażliwość, uwaga i delikatność Deng nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej wymagającego i doświadczonego w masażach klienta.

Rita

Wyróżnia się życzliwością i siłą ducha. Zawsze znajdzie indywidualne podejście do każdego klienta. Intensywność masażu jest zwykle umiarkowana, a ruchy są płynne. Stopniowo przechodzi przez wszystkie obszary ciała, koncentrując się na obszarach problemowych. Masaż jest bardzo dokładny, niespieszny, co pozwala klientowi osiągnąć maksymalny relaks. Rita doskonale czuje się we wszystkich rodzajach masażu tajskiego.

Pati

Pati jest bardzo silną masażystką, technika masażu tajskiego w jej wykonaniu znajduje największą aprobatę wśród gości, którzy lubią masaż intensywniejszy. Masaż olejowy jest płynny, dokładny i niezwykle relaksujący. Szczególnie przyjemny jest w jej wykonaniu masaż stóp i nóg.

Bua

Bua to niezwykła terapeutka, która wyczuje pod palcami najmniejsze bolące miejsce. Masażystka niezwykle empatyczna, która poza dobrym masażem przekazuje również pozytywną energię. Zawsze uśmiechnięta, w każdej wolnej chwili czyta książki. Świetnie gotuje! Jej specjalnością są tajski masaż klasyczny i tajski masaż olejowy.

Tuna

Zawsze serdecznie i pozytywnie nastawiona do całego otoczenia. Uwielbia robić zakupy i wyszukiwać najładniejsze rzeczy. W wolnych chwilach zawsze dużo zwiedza i poznaje nowe miejsca. Bardzo silna masażystka, świetnie czuje się w tajskim masażu klasycznym oraz tajskim masażu stóp i nóg.

Rung

Bardzo silna masażystka. Świetnie czuje się w masażu klasycznym oraz masażu pleców.
W pracy poważna i skupiona, po pracy wesoła i ciekawa nowych miejsc i ludzi.

Ta

Ta ma świetne wyczucie. Znajdzie problem i go rozwiąże.
Robi wyjątkowy masaż relaksacyjny. Płynne kołyszące ruchy działają uspokajająco i wyciszająco, rozluźniając przy tym spięte mięśnie.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie bedą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.