Skip to content

1. Masaż nie powinien wywoływać stresu, to moment, w którym powinieneś czuć się odprężony: Upewnij się, że możesz być przynajmniej 5 minut przed rozpoczęciem masażu oraz nie musisz śpieszyć się na kolejne spotkanie zaraz po zabiegu.

  • Istotną częścią etykiety masażu jest czystość: przed masażem możesz poprosić o prysznic.
  • Zanim rozpocznie się zabieg proszę zdjąć biżuterię, zegarek oraz upewnij się, że masz wyłączony telefon lub inne urządzenia, uniemożliwiające Tobie oraz innym klientom odprężanie się.
  • Proszę określić jaki masaż preferujesz – delikatny, średni czy mocny. W trakcie zabiegu poinformuj masażystkę, jeżeli z nieodpowiednią siłą jest wykonywany: zmieni siłę masażu według Twoich upodobań.

2. W naszym Salonie do zabiegów używamy tylko Tajskie i Polskie , wysokiej jakości olejki do masażu oraz naturalne olejki eteryczne; jednakże jeżeli występują u –  Ciebie reakcje alergiczne, o których powinna wiedzieć masażystka, poinformuj ją o tym.

3. Do wykonania masażu całego ciała z olejkiem, proszę całkowicie się rozebrać i pozostać w bieliźnie jednorazowej wręczonej przez masażystkę. Szanujemy Twoją intymność dlatego podczas zabiegu będziesz cały czas pod przykryciem.

4. Proszę nie wprowadzać w zakłopotanie masażystek odsłaniając Swoją nagość bądź nieprzyzwoitymi propozycjami.

5. Zostaniesz poinformowany o zakończeniu zabiegu, aby móc swobodnie się przebrać masażystka opuści pokój.

6. Nie pobieramy dodatkowych opłat za obsługę, jednak gdyś chciał okazać zadowolenie z wykonanego masażu, możesz wręczyć masażystce napiwek.

7. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś usatysfakcjonowany zabiegiem, poinformuj o tym masażystkę oraz recepcjonistkę.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.