Masaż tajski klasyczny + masaż pleców lub stóp i nóg – 2h.

Zapraszamy na połączenie masaży, które zrelaksują twoje ciało, uwolnią napięcie ale także zredukują stres w 2 h błogiego odprężenia.

👉🏼 Masaż tajski klasyczny. To starożytna terapia, która jest praktykowana w Tajlandii od tysięcy lat. Uważa się, że masaż tajski został opracowany ponad 2500 lat temu przez Jivaka Kumar Bhaccha (Shivago Kompara), przyjaciela Buddy, który posiadał ogromną wiedzę medyczną. Masaż ten bardzo różni się od innych terapii masażu. Jest to terapia suchym masażem, podczas którego nie używa się żadnych olejków. Zamiast tego wykonuje się go za pomocą głębokich kompresji, rytmicznego naciskania i rozciągania. Ucisk, napięcie i ruchy ruchowe lub wibracyjne stosowane podczas masażu poprawiają miejscowe krążenie krwi. Terapeuta wykorzystuje do masażu różne partie ciała, takie jak dłoń, kciuk, palce, przedramię, łokieć, a nawet stopy. Masaż tajski wykorzystuje różne pozycje jogi, takie jak pozycje rozciągające, które, jak się uważa, powodują efekty terapeutyczne.

oraz

👉🏼 Masaż pleców. Masaż ten rozluźnia i rozciąga spięte mięśnie. Pomaga pozbyć się bólu pleców i karku. Odpowiednio wykonany pozwala poczuć ulgę już w chwilę po zabiegu. Masaż ten jest kombinacją technik – akupresury, masażu olejowego i rozciągania. Do masażu wykorzystuje się olej aromatyczny oraz naturalną maść przeciwbólową.

lub

👉🏼 Masaż stóp i nóg, czyli refleksoterapia. Mówi się, że na podeszwie stopy można znaleźć punkty, które są połączone z każdym organem i częścią ciała. Regularny masaż stóp jest receptą na zdrowie. Masaż stóp jest również ważny, ponieważ jest to obszar , gdzie znajduje się wiele stawów, a ich elastyczność ma fundamentalne znaczenie dla sprawności ruchowej. Ponadto olej stosowany w masażu pozytywnie wpływa na stan paznokci, zatrzymuje ich twardnienie i łamanie. Technika akupresury stóp, połączona z masażem nóg. Wszystko to z wykorzystaniem olejowych wyciągów z mięty, balsamu z mentolem i kamforą. Doskonały zabieg usuwający uczucie ciężkich, zmęczonych nóg.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych