Skip to content

U nas kwiecień pod hasłem UWALNIAMY STRES! ?

Stres może gromadzić się w każdym miejscu naszego ciała. Jego skutki bywają niezwykle bolesne, nieprzyjemne i długotrwałe ?

Nasze masaże terapeutyczne z pewnością uwolnią od stresu barki, plecy i każdy inny kawałek Waszego ciała ?‍♀️ Sprawdźcie nasze promocje! ?

W tym miesiącu w proponujemy masaż klasyczny, masaż pleców, głowy i ramion, masaż stop i nóg oraz rozświetlający masaż olejkiem z drobinkami złota. Jesteśmy pewni, że skutecznie poradzą sobie z napięciem i bólem. Kup teraz! Przejdź do promocji w naszym sklepie.

Jednocześnie informujemy, że 14 kwietnia w Tajlandii odbywa się wyjątkowe święto Songkran, czyli tajski Nowy Rok. Tajowie spędzają ten czas na spotkaniach z rodzinami, obmywaniu posągów Buddy ale również na obfitym polewaniu się wodą. Ma to oznacza z oczyszczenie oraz zmywanie złego losu, przynosi to również oblanej osobie szczęście. Dlatego tego dnia nasze masażystki będą miały wolne, aby móc świętować ale nasze salony pozostają otwarte. Będą je zastępować równie doskonale masażystki z Bali.

 

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie bedą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.