Skip to content

Lek

Bardzo empatyczna i dzięki temu skuteczna masażystka. Robi fantastyczny masaż stóp i nóg oraz pleców. Również masaże olejowe są jej domeną.

Satang

Bardzo doświadczona masażystka, skutecznie odnajduje miejsca, w których ukryty jest problem. Najlepiej czuje się w wersji masażu tradycyjnego. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata.

Jenny

Zawsze uśmiechnięta, z sercem na dłoni. Masażystka, która robi najcudowniejszy masaż olejowy na świecie :) Chociaż bliskie jej sercu są wszystkie techniki masażu to masaż olejowy w jej wykonaniu jest doświadczeniem, które każdy powinien mieć na swoim koncie.

Deng

Jej życiowa energia i wielka miłość do pracy, którą wykonuje, zdobywa serca naszych gości. Bądź pewny - jeśli przyszedłeś do niej na masaż, to trafiłeś do solidnych, silnych rąk. Wrażliwość, uwaga i delikatność Deng nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej wymagającego i doświadczonego w masażach klienta.

Rita

Wyróżnia się życzliwością i siłą ducha. Zawsze znajdzie indywidualne podejście do każdego klienta. Intensywność masażu jest zwykle umiarkowana, a ruchy są płynne. Stopniowo przechodzi przez wszystkie obszary ciała, koncentrując się na obszarach problemowych. Masaż jest bardzo dokładny, niespieszny, co pozwala klientowi osiągnąć maksymalny relaks. Rita doskonale czuje się we wszystkich rodzajach masażu tajskiego.

Bua

Bua is a remarkable therapist, which senses with her fingers the smallest sore spots.
She is an extremely empathic masseuse, who besides offering a good massage also sends positive energy. Always smiling, she reads books during every free minute. She’s a great cook! Her specialty is classical Thai massage and Thai massage with oils.

Tuna

Tuna has always a warm and positive attitude towards the whole surroundings.
She loves to shop and find the most beautiful things. In her spare time she always does a lot of sightseeing and gets to know new places. She’s a very strong masseuse, she has a good feeling for the classical Thai massage and Thai massage of the feet and legs.

Rung

Very strong therapist. She feels great in classic massage and back massage.
At work she is serious and focused, after work cheerful and interesting new places and people.

Ta

She has a great sense. Finds a problem and solves it.
She makes a unique relaxing massage. Smooth swaying movements work calmingly and silently, loosening tight muscles.

Do not miss our amazing offers!

Subscribe today and receive a welcome gift.